top of page

Jak to vidí Lasice: Typické chování slepice po rozchodu

Aktualizováno: 15. 10. 2020

Když vidím, jakého chování jsou některé holky (záměrně nepíšu ženy, protože k tomu označení mi nevyzrálé chování prostě nesedí) po rozchodu schopné, zůstává mi rozum stát.


V první řadě mě fascinuje, že pokud se s nimi muž rozejde, nehodlají to akceptovat. Místo toho, aby s hrdostí odešly, ještě za ním dolézají a snaží se ho všemožnými taktikami nalákat zpátky. Jestli by ho ještě něco možná zaujalo, tak to bude klidný odchod s grácií a následný nezájem, to by třeba ještě začal přemýšlet. Ale jakmile dojde na hysterické scény, dožadování se návratu, přemlouvání, nekonečné vysvětlování nebo ostentativního vystěhovávání, kdy mu sebere i stojánek na kartáčky, který před lety koupila, tak mi věřte, že bude rád, že už jí nikdy neuvidí.


Slepice se také ráda mstí. Ideálně svedením dobrého kamaráda svého ex nebo pomlouvání o velikosti intimních partií (i kdyby to byla pravda a měl 5cm penis, tak se to prostě nedělá). Překvapuje mě ta šílená zloba a rozhořčení z toho, že se druhý člověk rozhodl jít jinou cestou, cítí a chce to jinak. Za to se přece na druhé nemůže zlobit, natož mstít.

Typická slepice se v rámci „porozchodového“ běsnění vrhne na lov náhradníka, aby bývalému “ukázala”. Neuvědomuje si ale, že po sdílení srdceryvných příspěvků, “nenápadných” rýpanců na bývalého, případně vulgárních erotických videí sdílených ve veřejném prostoru většinu potencionálních kvalitních náhradníků totálně odradí. Jestli se něčeho muži děsí, tak je to hysterie. Pokud je hysterka ve vztahu k bývalému, ať už jí provedl cokoliv, bude hysterka ke každému. To, že se najde pár dobrovolníků, kteří se s ní vyspí, není žádný úspěch. Normální nezadaný (někdy i zadaný) chlap se vyspí s každou, která se mu aspoň trochu líbí, pokud je příležitost, ale ona od toho nic víc nedostane. Povede to akorát k opětovnému zoufalství z toho, že ji nechal další a začne s prohlášeními typu “všichni chlapi jsou hajzlové”.


Opět je to hodně o egu. Chápu, že ho má zraněné, ale agresivním chováním a kopáním kolem sebe nic nezmění. Moje rada v případě rozchodu zní: v klidu se stáhni, buď velkorysá a ukaž mu, že jsi citově vyzrálá žena, která dokáže přijmout rozhodnutí druhého. Po rozchodu na něj neútoč, nepiš mu (zejména pozor na noční opilecké sms), nepomlouvej ho a neponižuj se před světem trapnými příspěvky. Naopak se věnuj sama sobě, sportuj, objev nový koníček jako vyplnění volného času a jednej jako dáma. Chápu, že o něj třeba nechceš přijít úplně, ale nedoporučuji se krátce po rozchodu ani snažit o kamarádství. Sejde z očí, sejde z mysli platí a – to sejít z mysli, potřebuješ právě ty, aby ses s rozchodem vyrovnala a byla schopná začít znovu. Nevyhledávej tedy jeho společnost, pokud to není nutné, nesnaž se vetřít do přízně jeho kamarádům nebo rodině ve víře, že ho přemluví oni. Buď méně slepice a více lasice, přijmi danou situaci a jdi dál. Kvůli sobě.


Tak jak to je?


196 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Předsevzetí pro lepší vztah

jaká předsevzetí vám mohou zlepšit vztah? PĚKNĚ SE PŘIVÍTAT Často přicházíme utahaní z práce a s partnerem se nijak zvlášť nevítáme. Každý má za den své věci, které mu třeba mohly zkazit náladu, ale n

Přestaňte rozdávat levný sex!

„Chlapům jde jenom o sex.“ „Vyspal se se mnou a už se neozval.“ „Chlapi se dneska nechtějí vázat a už ani na pořádné rande vás nepozvou!“ Toto jsou hlášky, které slýchám od žen a kvůli kterým by člově

Kvůli těmto věcem ztrácíš lásku partnera

Když se klientek na sezeních ptám, co jim od jejich partnerů nejvíc chybí, odpovědí většinou bývá láska. Ať už v jakékoliv její podobě – od pozornosti přes uznání až po respekt. Na začátku vztahu to a

Comments