top of page

Kurzy pro ženy

Vyberte si z nabídky aktuálních kurzů

Kalendář

Kurz sebevědomí & partnerské vztahy

Další termín bude upřesněn

Kurz pro ženy - setkání bývají v online i offline variantě (4x 3 hodiny), během kterých je prostor probrat, jak si zvednout sebevědomí v praxi, podpořit svůj vztah a zjistit, jak na efektivní partnerskou komunikaci i přístup k mužům. Protože abys mohla změnit svůj vztah, musíš nejdřív změnit svůj přístup... A přesně o tom je kurz sebevědomí & partnerské vztahy! Cílem je udělat reálný pokrok a naučit se nové poznatky aplikovat rovnou do života.

Témata, která na kurzu zazní:

- jak si zvýšit sebevědomí v praxi a podpořit sebelásku

- jak se dát na první místo a umět říct laskavé ne

- tipy na zpracování nejistot

- rozdíly v harmonickém x disharmonickém vztahu a co s tím

- jak podpořit a využít ženskost

- pochopení mužského a ženského přístupu

- tipy, jak na muže

- pravidla pro efektivní komunikaci

- jak komunikovat svoje potřeby

- jak ve vztahu řešit konflikt

- nácvik komunikace

- praktické příklady řešení situací

Pro koho: zadané i nezadané ženy

Weekly Update-2.jpg

Víkendový kurz je již plně obsazen!


Cena víkendového kurzu

7.900 Kč za pobyt - dvoulůžkový pokoj (v případě zájmu Vás na pokoji spojím s další klientkou). Možnost jednolůžkového pokoje za 9.990 Kč.

Cena zahrnuje:

  • ubytování na 2 noci v pokoji typu Standard - moderní vybavení, vysoké matrace, TV, kávovar Nespresso na pokoji

  • 2x snídaně formou bufetu

  • interaktivní semináře s @jak_to_vidi_lasice v rozsahu 7 hodin

  • coffee break v rámci seminářů s drobným občerstvením

  • privátní wellness pro naši skupinu (sobota odpoledne)

  • lekce jemné jógy s meditací - téma srdeční čakry na podporu laskavosti a komunikace

  • vstup do fitness

  • materiály a psací potřeby

Nikola Rusnáková

Víkendové kurzy

Ohledně dalšího víkendové kurzu v hotelu Panství vás budu informovat. Zatím se můžete podívat, jaký byl ten podzimní...

Víkend s Lasicí

Víkendový kurz s Lasicí!

V říjnu pořádám tří denní víkendový kurz (2 noci) v krásném zámeckém hotelu Panství Dlouhá Lhota. Na programu jsou semináře, sdílení, praktická cvičení a možnost probrat spoustu témat. Relaxace prostřednictvím meditace a odpočinek ve wellness.

Víkend pro sebe

Je to příležitost pro ty, které si chtějí užít víkend s možností uvolnit se, načerpat nové poznatky i energii a seznámit se s podobně naladěnými ženami.

Zámek Panství
Nikola Rusnáková

Semináře na téma sebevědomí a partnerských vztahů

Abys mohla změnit svůj vztah, musíš nejdřív změnit svůj přístup. A abys mohla změnit svůj přístup, musíš nejdřív zlepšit vztah k sobě... Díky seminářům se účastnice dozví, jak podpořit svoje sebevědomí, víc o mužích a jak na ně. Ať už jste vztahu nebo single, své si najde každá z vás.

Vedená meditace

Sobotní odpoledne věnujeme hloubkové relaxaci pomocí vedené meditace. Pozvala jsem lektorku Olgu, která nás meditací provede za pomoci hudby a vonných olejů. Součástí bude vědomé dýchání, které uvolní emoce. Záměrem je odhodit vše nepotřebné, navázat bližší vztah se sebou, projevit vděčnost a odstranit strach a pochyby. Více informací o lektorce na www.olince.cz.

Mudra meditace
Wellness

Relaxace

Odpočinek v moderním wellness centru. Využijte bazén a sauny nebo jen relaxujte v odpočívárně s výhledem na jezírko. V případě zájmu je možné využít fitness nebo masáže (za příplatek).

Večery s povídáním

My ženy rády sdílíme a tak i při společných večeřích je prostor na probrání vašich dotazů, sdílení zážitků a zkušeností...

Restaurace
Program

Ceny od 6.900 Kč/osobu

Cena se odvíjí od výběru pokoje. Pro více informací ohledně programu a cenové nabídky mne kontaktujte. Počet míst omezen!

Lasičení v praxi - 3 měsíční program pro pokročilé

Kurz o interakci, sdílení a rozboru konkrétních situací z praxe.

Kurz lasičení v praxi je pro ženy, které jsou na stejné vlně a v bezpečném prostředí chtějí sdílet a diskutovat vztahová a osobnostní témata. Kurz bude zejména o interakci a sdílení. Začneme vždy oblíbeným “kolečkem”, budeme se věnovat rozboru konkrétních situací z praxe a navážeme na téma komunikace, jak na co reagovat, jak na muže, ale i sebevědomí, nastavení hranic a podobně. Co vidím jako přínos pokračujícího kurzu, je udržet získané dovednosti a zavést je do praxe takovým způsobem, abyste si byly ve svém jednání jisté a ukotvené. Každopádně tento “lasičí klub” vnímám i jako podporu naší ženskosti, kdy trávit kvalitní čas s podobně naladěnými ženami, je v tomto směru velmi přínosné.

Reference na víkendový kurz

Milá Nikol, moc ti za tento kurz děkuji. Jsi pro mě důkaz, že žena může být ženou aniž by byla ponížená, podřadná, nedůležitá. A že spojení ženského a mužského pohledu (a vnímání světa) lze. A to tak, že to přinese radost ze života.

Nikča je okouzlující, racionální žena, která ve vztazích nehledá vědu a jednoduše popisuje, jak muži myslí a jak s nimi komunikovat. Líbí se mi, že nezapomíná na individuální problémy, které si každý potřebuje vyřešit nezávisle na vztahu. Její kurz bych doporučila kamarádkám, které se patlají ve vztazích a zdá se jim, že mužům nerozumí. Je prostě skvělá.

Chtěla bych Ti poděkovat za Tvou práci a říct, jak moc je znát, že ji děláš s láskou a s těmi nejlepšími úmysly. Jsem tak ráda, že jsem jela, hltala jsem každé Tvoje slovo a je mi trochu líto, že nemám partnera (čti pokusného králíka), na kterém bych všechny tipy vyzkoušela😁 Nicméně myslím, že na to bude času a příležitostí ještě dost a že o mnoho důležitější je teď pro mě práce na sobě.


Jsi pro mě obrovskou inspirací, stejně jako všechny ženy, které se sešly. Od každé z nich jsem si něco odnesla a přiučila se. Kvituju celou tuhle akci, předčila všechna moje očekávání, zanechala ve mně hluboký dojem, otevřela spoustu otázek a prostor k přemýšlení a budu z ní čerpat ještě dlouho. Rovnou si zamlouvám místo na lasičí víkend č. 2😊


Co se týče témat, myslím, že na první, úvodní víkend, především pro ty, které k tobě nechodí, byl výběr a rozsah tak akorát. Oceňuju, že vždycky uvádíš příklady situací z praxe a samozřejmě byl super prostor pro vzájemné sdílení myšlenek a zkušeností. Naprosto dokonalý byl nápad s lístečky do obálky, bylo to takové pohlazení po duši, přečíst si všechny ty pozitivní vlastnosti, které na mě ostatní vnímají. Moc mě to dojalo a uvědomila jsem si, jak přísné a zbytečné nároky na sebe někdy kladu a že bych k sobě měla být mnohem laskavější.

Děkuju ❤️

Víkend naprosto předčil má očekávání, poznala jsem tu skvělou partu žen, ale hlavně sama sebe. Jsem vděčná za to, že od teď už budu vědět, jak pracovat sama se sebou a se svými emocemi, které do teď negativně ovlivňovaly můj partnerský vztah. No... a Nikol je prostě skvělá:-)

Nikola je moc sympatická a otevřená žena, která umí vytvořit prostředí a atmosféru, ve které se lidé nebojí uvolnit a sdílet své životní příběhy. Děkuji moc za posílení mého uvědomění a sebevědomí :)

Nikolka je sebevědomá, vznešená žena, která je velmi inspirující. Baví mě tvůj pohled na situace, tvoje vystupování a mimořádně laskavý úsměv a přístup, který vzbuzuje bezpečné prostředí. Máš otevřené srdce a je to moc hezké. Děkuji za krásný víkend.

Vše bylo naprosto parádní, místo i počasí :) Víkend jsem si užila, jen to rychle uteklo. Všechny holky byly super! Jsi prostě skvělá "lasice", jen tak dál.

Děkuji, že jsem se kurzu mohla zůčastnit. Jsi velmi inspirativní žena a doufám, že jednou (až se k tomu dopracuju), budu na vztahy koukat s takovým nadhledem a lehkostí jako ty a bude to pro mě vše přirozené a ne tak "bolestné" jako teď. Děkuji, že tu pro nás jsi a že je tu někdo takový, jako ty, pro všechny ženy, které mají nějaká trápení :)

Líbilo se mi asi úplně vše, tvůj projev, zpracování, náplň, holky byly fajn a vše si sedlo:) Víkend s Lasicí byl pro mě moc přínostný, poznala jsem spoustu stejně naladěných, krásných, úspěšných a inspirativních žen. Nikolka měla vše skvěle připravené, zařízené a trefné. Děkuju

Líbilo se mi, jak jsme se postupně poznávaly a otevíraly sobě navzájem. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a byl to skvělý pocit moct se svěřit a být vyslechnuta. Nejlépe hodnotím část s komunikací a nácvik reakcí na situace.

Pozadí

Mám zájem o kurz

Registrujte si také odběr, ať vám nic neunikne!

Děkujeme za odeslání!

bottom of page