top of page
Rozhlasové mikrofony

Média a reference

Kde jste mě mohli vidět, slyšet, přečíst a co o mě říkají moji klienti...

Podcast Jak to vidí Lasice

Podcast: Jak to vidí Lasice

Podcast Jak to vidí Lasice je o vztazích z nadhledu a bez obalu! Hledejte na Spotify nebo Apple Podcasty.

Rozhovory ve Snídani s Novou

Valentýnský speciál 14. 2. 2024, kdy jsme mluvili o tom, jak "přežít" Valentýna single a také o častých nepochopeních v partnerských vztazích.

Odpolední televizní noviny TV Nova

Rozhovor na téma jak si nastavit hranice s rodiči partnera. Vysíláno v odpoledních televizních novinách 14. 2. 2024.

Rozhovor TV Nova Nikola Rusnáková

Rozhovor ve Snídani s Novou

Rozhovor ve Snídani s Novou, kde jsme se bavili o tajemství šťastných párů i o tom, jak žena může ovlivnit vztah svým přístupem! Proběhlo 8. 3. 2023.

TV Nova, Nikola Rusnáková

Rozhovor pro pořad Dormeo

Tipy pro harmonický vztah...

Pořad Dormeo, Nikola Rusnáková

Podcasty pro Redline

1. díl vztahového speciálu: Když jsem single 

Jak to udělat, aby láska přišla? Jak ovlivňuje vztah s rodiči naše partnerské vztahy? Co kompromisy? A proč je důležité srovnat si vztah sami se sebou? 

2. díl vztahového speciálu: Jak na nový vztah

Jak si na začátku nastavit hranice a pravidla fungování? Jak s partnerem komunikovat, když nenaplňuje naše potřeby? O závislých vztazích a také o tom, jestli je dobré zůstávat ve vztazích jen kvůli dětem...

3. díl vztahového speciálu: Aby láska nevyhasla

Jak na to, aby nám vztah dlouho vydržel? Jak se proměňují vztahy? Jak vztahy ovlivňuje změněná pozice žen? Co nevěra? Ale i o tom, jak žena dokáže ovlivnit vztah...

II Vztahový speciál

1. díl: Role mužů a žen ve vztahu

Ženskost není slabost, neznamená to podřídit se.

2. díl: Respekt ve vztahu

Pro spokojený a harmonický vztah jenom láska nestačí.


3. díl: Opakované návraty do vztahu

Párů, které se znovu vezmou jsou jednotky procent.

Podcast Redline, Nikola Rusnáková

Články pro femina.cz

Jsem autorkou rubriky Jak to vidí Lasice pro online magazín femina.cz. Na téma sex a vztahy jsem publikovala již víc než 130 článků. Všechny jsou pohromadě i zde v záložce Články. Případně stačí kliknout na tlačítko níže.

Nikola Rusnáková

Rozhovor pro pořad Muumi Baby Talk 

Jaký vliv má období před porodem, ale i po narození dítěte na vztah? O proměně partnerského vztahu při příhodu dítěte.

Rozhovor Nikola Rusnáková

Host kongresu Žij své poslání

Nikola Rusnáková

O tom, že hledání poslání je jako hledání správného muže. Jak se nebát vykročit a jít si za svým.

Instagram & Facebook

Mnoho poznatků týkajících se vztahů sdílím na sociálních sítích. Sledujte @jak_to_vidi_lasice a @vztahovy_institut a nenechte si ujít denní dávku tipů a inspirace.

Instagram Jak to vidí Lasice
Instagram Vztahový Institut

Reference - osobní konzultace

Chtěla jsem Vám moc poděkovat, začala jsem praktikovat to, co jste mi poradila a hodně se změnilo. Především naše energie s partnerem se úplně změnily. Byla jsem v pozici té, co útočí a je ublížená. Teď jako kdybych si vzala zpátky můj život do vlastních rukou. Přestala jsem neustále řešit, co je ve vztahu špatně, ale dobře, konverzujeme a všímám si mnohem víc jeho snahy. Soustředím se na sebe, na svoje cíle. Díky tomu, že je to teď "opravdově" a ne jen "jako", energie nikdy nelže, tak jsem pro něj mnohem přitažlivější, více se zajímá. A taky! Jakmile se naskytne situace, která se mě "dotýká" a chci reagovat hned, vzpomenu si vždy na Vás a snažím se reagovat jinak, vnímám to jako velký pokrok.

Dobrý den Nikolo,
chtěla bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za Vaší pomoc a skvělý koučing, který mi neuvěřitelně pomohl. Jak jsem Vám říkala i osobně, přijít k Vám a potom jít do celého balíčku 10 sezení, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Jsem strašně šťastná, že jsem objevila právě Vás, která máte přesné odpovědi a řešení na to, s čím jsem se dlouhodobě trápila a nevěděla jsem si rady. Doporučila bych Vás každému, kdo hledá cestu jak zlepšit partnerské vztahy a i celkově svůj život. Ozpěvuji Vás kudy chodím a byla bych ráda, kdyby moje recenze přesvědčila kohokoliv, kdo momentálně váhá, jestli to zkusit. 😊 Děkuji za všechny praktické rady, nasměrování k tomu podívat se na věc z jiného úhlu pohledy a tipy, které i nadále využívám a díky nim se cítím sebevědomější a tím i spokojenější ve vztahu. Efekt i na chování partnera to má neskutečný, opravdu je to všechno v našich rukách. 😊 Vím, že bez Vaší pomoci by tomu tak nebylo. Máte skvělý přístup. A kromě celého obsahu velmi pozitivně hodnotím i celkovou organizaci našich sezení, podklady, vždy relevantní témata, velmi příjemné prostředí, rezervační systém - všechno přesně jak má být! 😊

Nikol, sezení s Vámi mi opravdu otáčejí vnímání a v životě se mi věci nastavují jinak. Jsem opravdu moc ráda, že mě to k Vám dovedlo. I když věci nejsou dokonalé, vidím reálné změny. I ze strany muže nebo ve vztahu... Ale primárně změny v tom, jak věci vnímám já a jsem schopna je zpracovat a řešit. Určitě ve své práci děláte něco velmi dobře:)

Dlouho jsem už nevěděla, jak věci správně uchopit a objednat se k Lasici byla jasná volba - a ta nejlepší! Díky úžasné Nikče jsem docílila klidu, otevřela mi oči a naučila mě zase věci vnímat jiným pohledem. A najednou šlo vše samo a já mám díky tomu a především díky ní zásnubní prstýnek, který jsem si tak dlouho přála:-)

Nikolo, moc ráda bych Vám za vše poděkovala, sama na sobě pociťuji, jak moc se díky Vám cítím lépe a posouvám kupředu:) Jak dokážu víc ocenit svou hodnotu, chválit se a dívat se na věci pozitivně. Už jsem si ani nemyslela, že je to takto možné. A je úžasné se tak zase cítit! Moc děkuji a těším se na další setkání.

K Lasici jsme chodili s mojí přítelkyní na párová sezení a moc nám to pomohlo. Doporučujeme.

Nevěděl jsem kudy kam, co se sebou ani se svým vztahem. Protože jsem znal názory Lasice, tak jsem se rozhodl k ní jít na konzultaci a po mnoha letech mám otevřené oči a konečně vím, co, jak a proč změnit a navíc se to daří!

Nikol, chtěla jsem Vám poděkovat za všechny naše sezení! Když jsem šla na první, nevěřila jsem, že mi to nějak pomůže, ale pomáhalo mi každé, co jsme spolu měly. Až teď to vidím ještě o něco víc. Pomohla jste mi získat nadhled nad rozchodem a celým tím šíleným obdobím! Nic jsem nehledala a tak to přišlo samo. Mám teď přítele a díky tomu, že jsem byla sama a poznala se, jsem vážně šťastná. Vůbec nemám potřebu dělat věci, co jsem dělala v předchozím vztahu. Nevím, jestli je to tím, že jsem se změnila a nebo partnerem, kterého vedle sebe mám, ale je mi v tom novém stavu naprosto skvěle. A myslím si, že velkou zásluhu na tom mají Vaše rady a nasměrování na správný směr. Ono na tom opravdu něco je, že co pouštíme ven, to se k nám vrací a že když s partnerem nebojujeme a nesnažíme se za každou cenu být na koni, tak to najednou celé funguje tak nějak hezky jak má a samo. Takže ještě jednou děkuji. A pokračujte v tom, co děláte, protože to děláte skvěle!

Nikol, chodím k Vám už dlouho a od té doby můj osobní a dokonce i pracovní život nabral na těch správných obrátkách a děkuji Vám, že jste mi pomohla nejen získat sebevědomí, ale naučila také komunikaci a toleranci. Ráda Vás vždy vidím, mám u Vás pocit bezpečí a vždy odcházím s jasnou hlavou, zvednutým sebevědomím a správnou motivací. Těším se zase příští týden! :-)

Paní Nikolko, mnohokrát děkuji za opět velmi inspirační a přínosný coaching. Jste a zůstanete pro mě výjimečný člověk. Budu se paní Nikolko opět opakovat, jste úžasná. Děláte opravdu přínosnou práci a zůstáváte pro mě nadále skvělou investici.

Lasici děkuji za pomoc v rozhodování, zda opustit vztah nebo zůstat. Dodala mi sebevědomí a pomohla ujasnit pohled na situaci.

bottom of page