top of page

Jak to vidí Lasice: Buď méně slepice a více lasice!

Aktualizováno: 15. 10. 2020


Jsem Nikola a jsem lasice. Proč lasice? To se dozvíš při čtení mých článků. Na vztahy mám možná netradiční názor a často střílím do vlastních ženských řad. Chci ti ukázat jiný úhel pohledu, než pravděpodobně slýcháš od většiny kamarádek a nebudu se s tím párat. Jak to vidí lasice je politicky nekorektní pohled ženy, která chápe muže.


Víš, jak lasice loví králíka? Je to malá šelmička, která dokáže ulovit kořist až 10x větší, než je ona sama. Jak? Říkám tomu “lasičí tanec”. Za kořistí neběhá, jen se dobře baví svými tanci – panáčkuje a různě poskakuje. Kořist je tím úplně zhypnotizovaná a jak se lasice přiblíží, tak čap a kořist ani neví jak, ale lasičí zoubky už má pod kůží.


Vidím v tom analogii ve vztahu k mužům. Vůbec tu nejde o to hrát nějaké hry, naopak, být sama sebou, sebevědomá, “jet si to svý” a nejít po chlapovi jak “slepice po flusu”, ale nechat ho, ať se zhypnotizuje tvojí přirozeností, hravostí. Lasice na první pohled vůbec neloví. Pokud se prakticky za kýmkoliv rozběhneš, ať už za psem, kočkou nebo králíkem, tak jaká je přirozená reakce? Začne zdrhat. A úplně stejné je to i u mužů. Za těmi se prostě neběhá, ti si tě alespoň “oficiálně” musí ulovit sami. Jestli tady je někdo lovcem, tak právě chlap a když se mu naservíruješ na stříbrném podnose, přestaneš ho rychle bavit a začne se poohlížet po další kořisti. Celkově určitá nedostupnost a lehká záhadnost je to, jak dosáhneš, abys pro něj zůstala zajímavá a chtěl tě i potom, co dosáhl svého (sexu). To stejné platí i pro dlouhodobé svazky, ale o tom více jindy.


Jako lasice vidím moudré ženy, které s muži nebojují, ale dosahují svého pomocí decentních ženských taktik, které jsou mužům příjemné (protože o nich v podstatě nevědí) a rádi pak přání žen plní a tráví s nimi čas. Slepice je nadsázka (nikoliv urážka, ale typická slepice se urazí stejně) pro ženy, které se řídí silným egem, ve vztahu tlačí na pilu, neustále brblají, stěžují si a vinu hází na druhé.


Partnerské vztahy mě fascinují a roky provádím svůj soukromý průzkum mezi oběma pohlavími a sleduji jejich reakce na určité partnerské otázky. Sama jsem měla několik naprosto odlišných vztahů, ze kterých jsem si vždy odnesla mnohá ponaučení. I ty neúspěšné vztahy jsou pro nás důležité, posouvají totiž dopředu a k pochopení, jakým směrem se dál ubírat.


V mých názorech často střílím do vlastních ženských řad právě proto, že klíčem úspěchu je hledat chyby u sebe, a ne u druhých. Vše je otázkou akce a reakce a pokud ty tvoje akce povzbuzují u druhého reakci, kterou nechceš, je na čase s tím něco udělat, nemyslíš?


Tak jak to je?


189 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak dodržet předsevzetí

Známe to asi všichni, prvního ledna si dáme klidně několik předsevzetí a za den, týden, měsíc na to jsou fuč. Fitness centra a jejich nával po Novém roce, který ale vydrží stěží do dalšího měsíce, jso

Předsevzetí pro lepší vztah

jaká předsevzetí vám mohou zlepšit vztah? PĚKNĚ SE PŘIVÍTAT Často přicházíme utahaní z práce a s partnerem se nijak zvlášť nevítáme. Každý má za den své věci, které mu třeba mohly zkazit náladu, ale n

Přestaňte rozdávat levný sex!

„Chlapům jde jenom o sex.“ „Vyspal se se mnou a už se neozval.“ „Chlapi se dneska nechtějí vázat a už ani na pořádné rande vás nepozvou!“ Toto jsou hlášky, které slýchám od žen a kvůli kterým by člově

Comments