top of page

Vlastnosti, které tě udělají neodolatelnou!

Každá z nás je výjimečná a každou dělá neodolatelnou trochu jiný mix věcí. A o tom to je, být svá, najít si to, co dělá neodolatelnou tebe, a to pak kultivovat. Mít mužskou pozornost nám přirozeně dělá dobře, stejně jako mužům ta naše. A proto není od věci se podívat, které vlastnosti jsou sázkou na jistotu.


ZDRAVĚ SI VĚŘÍŠ

Zdravé sebevědomí je základním stavebním kamenem a prvním krokem k tomu, být neodolatelná. Žena, která si věří, je přitažlivá sama o sobě. Znám ženy, které na první pohled v ničem nevynikají, a přesto na ně muži letí. Ony si totiž věří a z důvěry v sebe samu vycházejí i další věci, které je dělají neodolatelné. Sebevědomá žena si také umí nastavit hranice a nesedne si z chlapa hned na zadek, což ji dělá atraktivní ještě o to více.


ŽENSKÉ KŘIVKY

Samozřejmě ne každá z nás se narodila s tělem ve tvaru přesýpacích hodin, plnými prsy a pevným pozadím. Tyto křivky jsou ale mimořádně ženské a pro muže pastva pro oko. Někdo je na hubenější, někdo má rád krev a mléko, ale postava přesýpacích hodin se trefí do vkusu většiny mužů. Je totiž zatraceně sexy. Většina mužů vnímá ženu jako jeden celek, a tak nemusíš mít perfektní obličej na to, abys byla pro muže atraktivní a ano, neodolatelná. Jestli tě příroda nebo tvrdá práce ve fitku neobdařila ženskými křivkami, snaž se alespoň pomoci módou. Zbav se oversize úborů, které jsou možná in, ale moc chlapů ze židle nezvednou. Oblékej se raději do modelů, které zvýrazní ženské křivky. I u toho však platí všeho s mírou a že méně je někdy více.


ÚSMĚV A POZITIVNÍ NALADĚNÍ

S usměvavou, veselou a dobře naladěnou ženou je příjemné trávit čas. Úsměv také vyzdvihuje její kouzlo a dělá ji ještě přitažlivější. Pro muže je úsměv a přirozeně vlídné chování ženy navíc jakési potvrzení jeho schopností, čili pochvala a ocenění. A to je přesně to, co mužům dělá dobře a po čem touží. I proto se pro ně úsměv ženy stává neodolatelným.

VÍŠ, CO CHCEŠ

Žena, která ví, co chce a má nějakou vášeň, se pro muže stává velmi zajímavou. Samozřejmě pokud si zachová svoji ženskost. Mít jiskru v oku, a být pro něco zdravě zapálená, muže fascinuje. Už dávno nežijeme v době, kdy se ženy nemohly projevit a nikdo o jejich názory nestál. Když se tvůj život netočí jenom kolem partnera a máš i svoje aktivity a zdroje radosti mimo něj, jsi pro něj mnohem přitažlivější.


JSI V ŽENSKÉ ENERGII

Téma ženské energie se dnes skloňuje velmi často, ale spousta lidí stejně neví, co si pod tímto pojmem představit. Pro mě osobně je to umění harmonie ve veškerém přístupu. Umění s grácií vyjádřit svůj názor, umět si stát za svým, ale vše v určitém nekonfliktním pozadí. S trpělivostí, jemností a empatií. Taková žena ovládá svoji intuici a ví, co kdy a jak, aby dosáhla svého. A to „svého“ je v tomto případě spokojený vztah, který žena tímto přístupem hravě tvoří. Muž má přirozenou touhu ochraňovat a plnit tvoje potřeby. Pokud jsi ženou, která s ním nebojuje, ale je krkem, který otáčí hlavou, pak jsi přišla ženské energii na kloub.

UŽÍVÁŠ SI SEX

Pokud chceš být neodolatelná, pak nestačí roztáhnout nohy a doufat, že „to“ budeš mít rychle za sebou. Ženy, které neberou sex jako otravnou povinnost, ale užívají si ho, se stávají neodolatelné. Mají i jinou jiskru v oku. Takovou, kterou podprahově poznají i muži, se kterými ani nemusely překročit práh ložnice. Spoustu věcí můžeš „uhrát“ právě přes postel, tedy pokud si to dokážeš užít.

POHLED RANĚNÉ LANĚ

Jde o součást neverbální komunikace, kterou vysíláš směrem k muži a která zatraceně dobře funguje. Opět tím totiž v muži probouzíš ochranitelské pudy a ten má pak chuť plnit, co ti na očích uvidí. Některé z nás tento tajemný pohled mají dán od přírody a vychází přirozeně z jejich osobnosti, jiné se ho můžou naučit. Ať tak nebo tak, pohled raněné laně, kdy žena klopí oči se stydlivým, tajemným úsměvem, je esem v rukávu.


Každá samozřejmě máme svoji cestu a každá, ať využívá vlastností, které jsou jí přirozené a příjemné. Ani muži nemají jeden jediný ideál neodolatelnosti, proto se vždycky se najde nějaký chlap, pro kterého budeš tou neodolatelnou právě ty. A pokud ten pocit nemáš, tak se inspiruj ve výše uvedených bodech a v něčem na sobě zapracuj. Všeobecně však hlavně sázej na přirozenost, ženskost a bezprostřednost a ten zbytek už se poddá…


Tak jak to je?


397 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak dodržet předsevzetí

Známe to asi všichni, prvního ledna si dáme klidně několik předsevzetí a za den, týden, měsíc na to jsou fuč. Fitness centra a jejich nával po Novém roce, který ale vydrží stěží do dalšího měsíce, jso

Předsevzetí pro lepší vztah

jaká předsevzetí vám mohou zlepšit vztah? PĚKNĚ SE PŘIVÍTAT Často přicházíme utahaní z práce a s partnerem se nijak zvlášť nevítáme. Každý má za den své věci, které mu třeba mohly zkazit náladu, ale n

Přestaňte rozdávat levný sex!

„Chlapům jde jenom o sex.“ „Vyspal se se mnou a už se neozval.“ „Chlapi se dneska nechtějí vázat a už ani na pořádné rande vás nepozvou!“ Toto jsou hlášky, které slýchám od žen a kvůli kterým by člově

Comentarios