top of page

Tohle při randění nikdy nedělej!

Aby ses dopracovala k partnerskému vztahu, randění se nevyhneš. Ženy, ale často opakují stále stejné chyby, které jim v navázání vztahu brání. Když se ale zaměříš už na přípravu, randění bude mnohem jednodušší.


Neznamená to, že dokud nemáš vše dle článku “Jak to vidí Lasice: 6 kroků, jak se připravit na vztah” splněno, tak se nemůžeš vrhnout do randění! Osobní rozvoj je proces a je tedy ideální aplikovat ho hned do praxe. Tentokrát se podíváme na to, čemu se v randění vyvarovat, aby sis v cestě za vysněným partnerem neházela klacky pod nohy.

NEUHÁNĚJ

Pokud chceme zachovat model muž – žena, přičemž žena je v pozici, kdy se muž snaží o ni a dobývá ji, musíme dát chlapům prostor! Jakmile ho začneš uhánět, vyptávat se, proč se nemůžete vidět i zítra a neustále mu vypisovat, jeho touha klesne nebo se vypaří úplně. Dej muži prostor, aby měl možnost alespoň nějakého “lovu”.

NEVÍDEJ SE S NÍM MOC ČASTO

Hned na prvním rande přeskočí jiskra a můžete nabýt pocitu, že jste se konečně našli a skočíte do toho po hlavě. Jenže víš, co se říká – rychle oheň, rychle popel! Randění má být o toužení po druhém, máme se těšit, tesknit a postupně se poznávat. Přestože spolu chceme trávit všechen čas, tak radím – utrhni si od pusy! A dej vztahu šanci přirozeně a postupně se rozvinout – nejen v krátkodobou vášeň, ale v dlouhodobou lásku.

NEŘEŠ HNED BUDOUCNOST

Vybafnout na prvních rande, že chceš být do roka vdaná a začít se snažit o mimino, může vyděsit i otrlého hledače stabilního vztahu. Vztah, svatbu i děti můžete chtít oba, ale má to přece nějakou posloupnost. Samozřejmě je důležité, vyjasnit si, jak kdo vidí budoucnost, ať neztrácíte čas. Jenže pokud je z tebe cítit zoufalství a tikající biologické hodiny, tak tvůj protějšek může nabýt dojmu, že ti jde spíš o urvání manžela, než o něj samotného.

NEDĚLEJ ZE SEBE NĚKOHO JINÉHO

Každý se v začátku dělá nějakým způsobem lepší, to je přirozené a nic proti tomu. Problém je, pokud ze sebe děláš někoho jiného a v některých věcech třeba i lžeš, abys vypadala lepší. Vztah má být založen na (zdravé) upřímnosti. Jakmile si budeš na někoho hrát, po čase se tvé pravé já stejně odhalí a pro partnera to může být rozčarování. Přestaň se stylizovat do představy, koho tvůj potenciální partner chce, do hlavy mu stejně nevidíš! A přece chceš někoho, kdo tě bude milovat takovou, jaká jsi. Tak mu dej příležitost.

NESKOČ MU DO POSTELE HNED PRVNÍ VEČER

Možná si řekneš, že je to rada z minulého století. Netvrdím, že sex na prvním rande je zákonitě průšvih a i když se to stane, může se z toho v pohodě vyvinout vztah. Ale – zaprvé tím přijdete o napětí a růst touhy, než dojde na věc. Zadruhé oba můžete nabýt dojmu, že to tak protějšek praktikuje běžně a je možné, že se tím probudí nedůvěra. A za třetí to pro některé chlapy může být ve finále stopka. Příliš rychle se dostanou “k cíli” a přestanou mít zájem poznávat tě dál. Určitě to tak nemá každý, ale jsou mezi námi i takoví. Proto myslím, že není potřeba to zbytečně riskovat.

Seznam toho, co při randění nedělat, by samozřejmě mohl být mnohem delší. Toto jsou nejčastější chyby, které ženy často opakují a je lepší se jim vyhnout. Připomeň si článek “Jak to vidí Lasice: Pasti chlapů, do kterých se nenech chytit – 1. část” a “Jak to vidí Lasice: Pasti chlapů, do kterých se nenech chytit – 2. část”, budou se ti hodit i při randění!

Teoreticky vše znáš, ale praxe pokulhává? Pojď to změnit! Objednej se na konzultaci v záložce rezervace. Pro víc tipů sleduj Instagram: @jak_to_vidi_lasice nebo Facebook: Jak to vidí Lasice.355 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak dodržet předsevzetí

Známe to asi všichni, prvního ledna si dáme klidně několik předsevzetí a za den, týden, měsíc na to jsou fuč. Fitness centra a jejich nával po Novém roce, který ale vydrží stěží do dalšího měsíce, jso

Předsevzetí pro lepší vztah

jaká předsevzetí vám mohou zlepšit vztah? PĚKNĚ SE PŘIVÍTAT Často přicházíme utahaní z práce a s partnerem se nijak zvlášť nevítáme. Každý má za den své věci, které mu třeba mohly zkazit náladu, ale n

Přestaňte rozdávat levný sex!

„Chlapům jde jenom o sex.“ „Vyspal se se mnou a už se neozval.“ „Chlapi se dneska nechtějí vázat a už ani na pořádné rande vás nepozvou!“ Toto jsou hlášky, které slýchám od žen a kvůli kterým by člově

Comments