top of page

S tímhle chlapem bude problém!

Jsem zastánce toho, že velkou většinu věcí ve vztahu dokáže ovlivnit žena. Svým přístupem, chováním, komunikací. Ženy si často myslí, že doma mají “hrozného” chlapa, často však jen do té doby, než se s ním naučí správně komunikovat a přistupovat k němu žensky. Jenže existují typy mužů, se kterými to tak jednoduché není.


Tito muži “smrdí” průšvihem a ne vždy jsou odhaleni hned v počátku. Protože když ptáčka lapají,… znáte to. Existují však signály, které celkem jasně značí, že s tímhle chlapem hrozí v budoucnu problém. Ženy tyto signály však často přecházejí. Ať už kvůli tomu, že v nich nevidí hrozbu, myslí si, že se to poddá, jsou naivní nebo to prostě jen nechtějí vidět.


CHOVÁ SE BEZ ÚCTY A RESPEKTU K JINÝM LIDEM

Bývá nepříjemný na servírku v restauraci, řve na podřízené v práci a celkově si vylívá zlost na “neschopných” lidech ve službách? Tohle je červený vykřičník jako Brno. Ženy ho ale dost často přecházejí. Tenhle chlap se tváří, že si to ostatní zaslouží, jsou totiž nemožní. Na tebe je ale milionový a tak jsi uchlácholená a říkáš si “no co, ke mně se chová krásně a ta servírka opravdu zpackala objednávku”. Přivřeš nad jeho chováním oči, ale po nějaké době uvidíš, že se přesně takhle začne chovat i k tobě. V počáteční fázi vztahu si k tobě takové chování totiž nedovolí, jenže časem se v jeho očích staneš přesně tou nemožnou podřízenou, na kterou bude stejně nepříjemný, jako na všechny ostatní. Nečekej, že když se chová bez respektu a úcty k jiným lidem, že s tebou to bude v budoucnu jiné. Všímej si i jeho chování k jeho matce a dalším členům rodiny.


BÝVALKA JE STRAŠNÁ MRCHA

Jasně, může se stát, že narazil na potvoru nebo že mu bývalá partnerka nějakým způsobem ublížila. Jenže jsou muži, kteří to tvrdí v podstatě o všech bývalých. To už je pak jasně vidět vzorec, který říká, že s tebou to pravděpodobně jednou nebude jiné. Takový chlap totiž vidí chybu jen u druhých a zřejmě má ve svém přístupu nějaký problém. Ženy toto většinou jako problém ale neshledávají a jsou naopak rády, že s bývalkou nemá styky. Jsou tedy v klidu a ještě si mnou ruce, jak to vyhrály. Chyba lávky, pokud na bývalou hází špínu, nemůže jí přijít na jméno a má za sebou bouřlivé rozchody, tak zpozorni. Znám nejednu ženu, která časem pochopila, proč bývalka byla taková “bestie”.

JE PŘÍSAVKA NEBO NAOPAK PŘÍLIŠ ODTAŽITÝ

Už po pár schůzkách na tobě visí jak klíště, je schopen mluvit o svatbě a společné budoucnosti? Ženy se nad tímto rozplývají a myslí si, že káply na lásku na první pohled. Nenechte se opít rohlíkem! Jedna možnost může být, že přesně ví, co na ženské platí a co chtějí slyšet, aby je rychle dostal do postele. A druhá varianta je, že to myslí opravdu vážně a tím víc bych zpozorněla. Je to člověk, který se rozhoduje ve víru vášně, když tě ještě v podstatě vůbec nezná a už by zakládal rodinu. Z těchto typů se často vyklubou nevyzrálí jedinci, kteří nedokážou být sami, potřebují si tě zaháčkovat a mít nad tebou moc. A pak je tam možná nějaké malé procento těch, kteří to myslí vážně a přesto jsou “normální”, ale na to bych rozhodně nespoléhala a do nějakých závazků se hned nehrnula.


ŽÁRLÍ A KONTROLUJE

Měli jste dvě rande a už musíš vysvětlovat, proč jdeš večer s kamarádkou, v kolik se vrátíš a jestli ti to vlastně není blbý, když se pak dva dny nemůžete vidět? Je schopen ti dělat křížové výslechy co, kdy, jak, proč a s kým? Pokud si něco takového necháš líbit a přivíráš před tím oči, tak k tomu mohu říct asi jediné… Kdo chce kam, pomozme mu tam.

MÁ SILNÉ SKLONY K ZÁVISLOSTEM

Člověk by si řekl, že to je přece jasné, že si nezačnu s někým, kdo má evidentní problém se závislostí. A to může být na sexu, alkoholu, drogách nebo nezřízeném životě… Ale není tomu tak. Stále jsou ženy, které ani tohle neodradí a myslí si, že chlapa svou láskou a péčí předělají. Tak jednoduché to ale není a ušetříš si spoustu starostí, problémů a nervů, pokud se takovému typu obloukem vyhneš.

Každá z nás by se měla minimálně řídit zlatým “vyřazovacím” pravidlem, které zní: alkoholika (závisláka), násilníka, děvkaře ani žárlivce nebrat!


Tak jak to je?263 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak dodržet předsevzetí

Známe to asi všichni, prvního ledna si dáme klidně několik předsevzetí a za den, týden, měsíc na to jsou fuč. Fitness centra a jejich nával po Novém roce, který ale vydrží stěží do dalšího měsíce, jso

Předsevzetí pro lepší vztah

jaká předsevzetí vám mohou zlepšit vztah? PĚKNĚ SE PŘIVÍTAT Často přicházíme utahaní z práce a s partnerem se nijak zvlášť nevítáme. Každý má za den své věci, které mu třeba mohly zkazit náladu, ale n

Přestaňte rozdávat levný sex!

„Chlapům jde jenom o sex.“ „Vyspal se se mnou a už se neozval.“ „Chlapi se dneska nechtějí vázat a už ani na pořádné rande vás nepozvou!“ Toto jsou hlášky, které slýchám od žen a kvůli kterým by člově

Comments