top of page

Proč si nemůžeš najít pořádného chlapa?

Aktualizováno: 15. 10. 2020

Obrací se na mne ženy, které tvrdí, že se nemohou seznámit. Že buď potkají hajzla, nebo vůbec nikoho. Prý žádní chlapi nejsou… Demografie říká že jsou, což je dobrá zpráva, ale kde? A jak tedy potkat „někoho normálního“?

Rad, kde potkat muže, vyčteš na internetu spoustu, ale stejně nic… Pokud se v tom plácáš už dlouho, pak to nebude tolik o tom kde a jak, ale o možná o tvém určitém vnitřním nastavení i vlastní aktivitě.

Pokud máš v hlavě nastavené, že všem chlapům jde jen o jedno, žádní pořádní nejsou nebo máš smůlu na špatné typy, pak se ti dost pravděpodobně bude potvrzovat i tato tvoje „pravda“. Chápu, že spoustu z vás může mít s muži negativní zkušenost, ale nejde je všechny házet do stejného pytle a jít na seznamovací trh s tímto nepříznivým nastavením.

Mnoho žen také očekává prince na bílém koni, přitom samy princeznami rozhodně nejsou. Neumějí si nastavit zrcadlo a podívat se na sebe v reálném světle. Ujasni si nejprve vlastní očekávání od muže a ujisti se, že sama dosahuješ úrovně korespondující s tvým očekáváním. Mám teď na mysli úroveň jak duševní, tak i fyzickou.

Ženy projevující se jako „slepice“ často chtějí „konečně nějakého citově zralého muže“, ale svým chováním takového muže stejně odradí. Nebo paradoxně nemají zájem ony o něho. Je totiž zajímavým faktem, že právě lidé, kteří se ve vztazích projevují nezdravě (manipulativně, žárlivě, majetnicky…), dost často přitahují další emočně nevyspělé typy a naopak. To znamená, že by tě při „slepičím“ nastavení stejně ten „normální“ velmi pravděpodobně fyzicky nepřitahoval. To jsou ti chlapi, o kterých si řekneš „on je tak fajn, ale já to tam prostě nemám.“ A pak skončíš s prvním manipulátorem.

Když žena zapracuje na vlastních nejistotách, negativních citových vzorcích a na svém vnitřním já, najednou se její obzory rozšíří a je připravena navázat vztah s mužem, který za to opravdu stojí. A zároveň je ale třeba nezapomínat ani na svůj zevnějšek. To jen abyste si nemyslely, že stačí mít pozitivní mysl a k tomu se ládovat hamburgery… Každá nemusí být „tyčinka“, ale zanedbané ženské prostě přitažlivé nejsou.

Pokud máš „vyčištěnou“ minulost, pozitivně nastavenou mysl, tak je na řadě další část. A tou je vlastní aktivita. Choď víc mezi lidi, najdi si nový koníček a se správným přístupem bych nezatracovala ani online seznamování. Vysněného chlapa můžeš potkat i cestou z práce, ale také nemusíš. A proto věřím, že větší aktivita v tomto směru tě povzbudí a logicky přinese i více možností seznámení. Jednoduše řečeno, běž štěstí naproti.

Důležité je moc to nehrotit a nebýt zoufalá. Dělat kroky ke zvýšení svojí atraktivity, jít naproti příležitostem – ano. Jen z tebe nesmí být cítit úporná snaha urvat chlapa. Buď otevřená možnostem, uvolněná, usměvavá a nech toho správného muže přijít do tvého života.

Tak jak to je?
247 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak dodržet předsevzetí

Známe to asi všichni, prvního ledna si dáme klidně několik předsevzetí a za den, týden, měsíc na to jsou fuč. Fitness centra a jejich nával po Novém roce, který ale vydrží stěží do dalšího měsíce, jso

Předsevzetí pro lepší vztah

jaká předsevzetí vám mohou zlepšit vztah? PĚKNĚ SE PŘIVÍTAT Často přicházíme utahaní z práce a s partnerem se nijak zvlášť nevítáme. Každý má za den své věci, které mu třeba mohly zkazit náladu, ale n

Přestaňte rozdávat levný sex!

„Chlapům jde jenom o sex.“ „Vyspal se se mnou a už se neozval.“ „Chlapi se dneska nechtějí vázat a už ani na pořádné rande vás nepozvou!“ Toto jsou hlášky, které slýchám od žen a kvůli kterým by člově

Komentarze