top of page

Jak poznáš, že to s tebou nemyslí vážně?

Muži navazují kontakt se ženami za účelem dosažení různých cílů. Když se bavíme o záležitosti lásky a sexu, tak logicky ne všem jde o vážný partnerský vztah. To je v pořádku, každý v různých částech života hledáme něco jiného a tak to musíme i brát. Jak ale prohlédnout ty, kterým o vztah určitě nejde, a jen si s tebou hrají?


OZVE SE JENOM, KDYŽ SE MU TO HODÍ

Ozývá se klidně sám od sebe, ale když mu píšeš nebo voláš ty, tak je většinou zaneprázdněný a nemá čas. Jsou tam prodlevy klidně několik dní. Ženy bývají namotané na to, že jsme si přece tak krásně, třeba i několik hodin v kuse, psali – ano, když se mu to hodilo. A pak čekají, kdy to přijde zase… Kdy? Až se mu to bude hodit. Poznámka: Nepleťte si prosím s muži, se kterými jste ve vztahu, kteří jsou zaměstnaní a opravdu nemají prostor vypisovat si v průběhu dne, zvlášť když se večer uvidíte!

OZÝVÁ SE HLAVNĚ, KDYŽ JE NĚKDE NA PARTY NEBO OPILÝ

Alkohol uvolňuje zábrany a míváme větší chuť na kontakt s opačným pohlavím. Ty jsi k dispozici, na příjmu, tak ti píše. Ženy se někdy chlácholí tím, že ve víně je pravda a že když mi píše, když je opilý, tak to znamená, že mě miluje, jen si to nechce přiznat a brání se tomu. V realitě je nadržený a naslibuje ti hory, doly, protože ví, že to zafunguje! Jakmile na to skočíš a necháš ho v noci přijet k sobě, jeho strategie se mu vyplatila. Druhý den toho má samozřejmě moc a zase o něm chvíli neuslyšíš… Pravděpodobně do příští party.

MLUVÍ O SPOLEČNÉ BUDOUCNOSTI, ALE REÁLNÉ KROKY NEPODNIKÁ

Dává moc pěkné vize budoucnosti, klidně mluví o svatbě a dětech, ale váš vztah v podstatě není reálný? Opět ví, že přesně tohle chce většina žen slyšet a tak říká to, co chtějí slyšet a co na ně funguje. Znovu opakuji, koukej se hlavně na činy a nenech se opít slovy, která nejsou nijak vidět v realitě!

CHCE TĚ VIDĚT NA POSLEDNÍ CHVÍLI, NEPLÁNUJE

Je to jako s tím ozýváním se – když se mu to hodí, ale na tvůj čas nehledí. Jedna věc je se spontánně domluvit na schůzce, dává to větší náboj, lehkost, je to zábava. Jenže pokud je to vždy na poslední chvíli a není schopen si potvrdit setkání ani na pár dní dopředu, pak je chvíle se zamyslet, jak to má s prioritami a kde tam jsi ty. Opět prosím vnímejme reálnou vytíženost a konkrétní práci daného muže. Ale pokud je to chlap, který má práci od osmi do pěti, víkendy volno a není schopen, respektive ochoten domluvit si schůzku předem, je někde chyba.

VAŠE SCHŮZKY JSOU HLAVNĚ O SEXU

Rande, kdy byste něco podnikali a nebyl v tom sex, se příliš nekonají nebo taky vůbec. V čase, kdy se mu to hodí, tě stihne “pomilovat”, ale pak už zase musí běžet… Jakmile je váš společný čas zejména o sexu, nevytrhnou to ani sladké řečičky, které ti při tom říká. Chceš jít na večeři, do kina, jet na výlet, ale toto nikdy nevyjde? Pak je váš vztah o sexu a nemaluj si vzdušné zámky, že se to někdy změní…

NEZAJÍMÁ SE O TEBE, NEVÍ, CO PROŽÍVÁŠ

Vaše rozhovory jsou spíš na povrchové úrovni, srandičky, sexuální narážky. Neptá se tě blíž na tvoji rodinu, na tebe samotnou ani na to, co právě prožíváš. Jak to máš v práci nebo co právě řešíš, ho nezajímá. Kdyby mu šlo o vztah, zajímá se o tebe víc osobně.

KDYŽ NĚCO POTŘEBUJEŠ, TAK TU PRO TEBE NENÍ

Vztah je o hezkých věcech, ale i o tom, že si pomůžeme, když je potřeba. Minimálně se o to snažíme. Není ochoten nijak se zapojit a s ničím ti nepomůže? Neudělá si nikdy čas, aby tě “zachránil”, když se ti rozbije auto, něco doma nebo když potřebuješ obejmout? To o něčem vypovídá…

MÁ MANŽELKU, PŘÍTELKYNI

Zadaných chlapů, kteří venku hledají kořist bez toho, aniž by reálně chtěli něco měnit, je také dost. Řeči o tom, jak jim manželka nerozumí a žijí vlastně vedle sebe, jsou klasika. Neříkám, že lžou, ale přestože jim vztah doma třeba tolik nefunguje, tak to neznamená, že se kvůli tobě rozvede. Někdy se to stává, ale zvlášť pokud splňuje i výše uvedené body, tak na to nesázej.

Je třeba si uvědomit, že každý z nás používá různé strategie k dosažení svých cílů. A i lovci mají své strategie, které fungují, a díky tomu tak svých cílů dosahují. Pro některé muže je balení a lovení žen sportem. Že se ti to nezdá fér? To je prostě život… Každý to má jinak a má k tomu své důvody. Je jen na nás, jak na to budeme reagovat. Tito lovci mají největší šanci u zoufalých žen, které baží po vztahu, ale zatím to neklaplo. U těch, které nemají nastavené hranice a jejich sebehodnota zřejmě také není tam, kde by měla být. Opět nás to tedy vrací ke stále opakovanému vztahu k sobě.

453 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Lepí se na tebe nesprávní muži? Tohle může být příčina!

Máš pocit, že se na tebe lepí stále stejné typy mužů, navíc takových, které do vztahu opravdu nechceš? Přestože důvody mohou být různé a složité, existuje několik faktorů, které v tom mohou hrát roli.

Paradox žárlivosti

Žárlivka se svým chováním většinou snaží předejít tomu, aby jí partner zahnul nebo aby ho ztratila. Jenže přílišným žárlením si v tomto případě jen sama sobě “kope hrob”. Říkám tomu paradox žárlivosti

Vztahy podle květin. Jste typ fíkus nebo kaktus?

Zajímaly jste se někdy o botaniku? Já upřímně moc ne, ale to, že některé rostliny v mojí kanceláři začaly chřadnout, mě donutilo začít se víc zajímat o správnou péči o ně. A zjistila jsem zajímavou vě

Comments